размясціць на
TV FOLHA Tv Folha
падпісчыкі
591,000
праглядаў відэа
137,172,163
колькасць відэа
3580
краіна
катэгорыя
YouTuber паколькі
2006
Падзяліце гэта, калі Вам падабаецца гэты тэкст

TV FOLHA Статыстыка Youtube канала

TV FOLHA
падпісчыкі
591,000
праглядаў відэа
137,172,163
колькасць відэа
3580
Разліковы даход на працягу апошніх 30 дзён
€ 383 - € 2.3K
1,400
апошнія дні 7
падпісчыкі
5,000
апошнія дні 30
7,000
апошнія дні 90
427,808
апошнія дні 7
праглядаў відэа
1,142,093
апошнія дні 30
1,632,420
апошнія дні 90
дата праглядаў відэа арыентыровачны даход
20.02.2021 Sat +611,153 € 205 - € 1.23K
10.02.2021 Wed +530,940 € 178 - € 1.07K
01.02.2021 Mon +490,327 € 164 - € 988
24.01.2021 Sun +5,264,277 € 1.77K - € 10.6K
05.11.2020 Thu +686,846 € 230 - € 1.38K
27.10.2020 Tue +404,423 € 135 - € 815
21.10.2020 Wed +492,253 € 165 - € 992
12.10.2020 Mon +402,036 € 135 - € 810
05.10.2020 Mon +712,443 € 239 - € 1.44K
24.09.2020 Thu +398,316 € 133 - € 803
18.09.2020 Fri +568,265 € 190 - € 1.15K
07.09.2020 Mon +57,903 € 19 - € 116
06.09.2020 Sun +165,088 € 55 - € 332
03.09.2020 Thu +431,837 € 145 - € 870