размясціць на
SteFAN life TV Ste Fan Life Tv
падпісчыкі
2,040,000
праглядаў відэа
81,877,626
колькасць відэа
37
краіна
катэгорыя
YouTuber паколькі
2016
Падзяліце гэта, калі Вам падабаецца гэты тэкст

SteFAN life TV Статыстыка Youtube канала

SteFAN life TV
падпісчыкі
2,040,000
праглядаў відэа
81,877,626
колькасць відэа
37
Разліковы даход на працягу апошніх 30 дзён
€ 147 - € 886
0
апошнія дні 7
падпісчыкі
0
апошнія дні 30
-10,000
апошнія дні 90
116,992
апошнія дні 7
праглядаў відэа
439,848
апошнія дні 30
1,688,895
апошнія дні 90
дата праглядаў відэа арыентыровачны даход
10.04.2021 Sat +334,261 € 112 - € 674
21.03.2021 Sun +105,587 € 35 - € 212
14.03.2021 Sun +86,989 € 29 - € 175
07.03.2021 Sun +119,640 € 40 - € 241
26.02.2021 Fri +284,335 € 95 - € 573
15.02.2021 Mon +183,752 € 61 - € 370
08.02.2021 Mon +356,486 € 119 - € 718
29.01.2021 Fri +217,845 € 73 - € 439
20.01.2021 Wed -18,181,762 € -6.11K - € -36.7K
02.11.2020 Mon +800,285 € 268 - € 1.61K
24.10.2020 Sat +379,379 € 127 - € 765
19.10.2020 Mon -1,939,640 € -651 - € -3.91K
10.10.2020 Sat +623,779 € 209 - € 1.26K
02.10.2020 Fri +465,630 € 156 - € 938