размясціць на
Série Maníacos Série Maníacos
падпісчыкі
223,000
праглядаў відэа
10,928,578
колькасць відэа
407
краіна
катэгорыя
YouTuber паколькі
2006
Падзяліце гэта, калі Вам падабаецца гэты тэкст

Série Maníacos Статыстыка Youtube канала

Série Maníacos
падпісчыкі
223,000
праглядаў відэа
10,928,578
колькасць відэа
407
Разліковы даход на працягу апошніх 30 дзён
€ 89 - € 536
0
апошнія дні 7
падпісчыкі
3,000
апошнія дні 30
5,000
апошнія дні 90
56,127
апошнія дні 7
праглядаў відэа
266,238
апошнія дні 30
355,271
апошнія дні 90
дата праглядаў відэа арыентыровачны даход
24.02.2021 Wed +28,820 € 9 - € 58
23.02.2021 Tue +27,307 € 9 - € 55
21.02.2021 Sun +107,833 € 36 - € 217
10.02.2021 Wed +102,278 € 34 - € 206
01.02.2021 Mon +89,033 € 29 - € 179
24.01.2021 Sun +920,042 € 309 - € 1.86K
05.11.2020 Thu +112,143 € 37 - € 226
27.10.2020 Tue +91,133 € 30 - € 183
21.10.2020 Wed +77,945 € 26 - € 157
13.10.2020 Tue +79,165 € 26 - € 159
06.10.2020 Tue +145,115 € 48 - € 292
24.09.2020 Thu +101,766 € 34 - € 205
18.09.2020 Fri +196,983 € 66 - € 397
08.09.2020 Tue +111,918 € 37 - € 225