размясціць на
Os Donos da Bola Os Donos Da Bola
падпісчыкі
1,480,000
праглядаў відэа
482,678,265
колькасць відэа
5657
краіна
катэгорыя
YouTuber паколькі
2016
Падзяліце гэта, калі Вам падабаецца гэты тэкст

Os Donos da Bola Статыстыка Youtube канала

Os Donos da Bola
падпісчыкі
1,480,000
праглядаў відэа
482,678,265
колькасць відэа
5657
Разліковы даход на працягу апошніх 30 дзён
€ 4.29K - € 25.7K
0
апошнія дні 7
падпісчыкі
10,000
апошнія дні 30
90,000
апошнія дні 90
1,552,585
апошнія дні 7
праглядаў відэа
12,760,844
апошнія дні 30
54,559,435
апошнія дні 90
дата праглядаў відэа арыентыровачны даход
16.04.2021 Fri +553,917 € 186 - € 1.12K
15.04.2021 Thu +519,582 € 174 - € 1.05K
14.04.2021 Wed +479,086 € 161 - € 966
13.04.2021 Tue +7,330,644 € 2.46K - € 14.8K
26.03.2021 Fri +477,496 € 160 - € 962
25.03.2021 Thu +437,570 € 147 - € 882
24.03.2021 Wed +465,989 € 156 - € 939
23.03.2021 Tue +2,496,560 € 839 - € 5.03K
18.03.2021 Thu +911,411 € 306 - € 1.84K
17.03.2021 Wed +1,118,470 € 375 - € 2.26K
16.03.2021 Tue +274,193 € 92 - € 552
15.03.2021 Mon +216,272 € 72 - € 436
14.03.2021 Sun +514,518 € 172 - € 1.04K
13.03.2021 Sat +654,593 € 219 - € 1.32K