размясціць на
Jere Parre Jere Parre
падпісчыкі
1,770,000
праглядаў відэа
431,356,006
колькасць відэа
169
краіна
катэгорыя
YouTuber паколькі
2016
Падзяліце гэта, калі Вам падабаецца гэты тэкст

Jere Parre Статыстыка Youtube канала

Jere Parre
падпісчыкі
1,770,000
праглядаў відэа
431,356,006
колькасць відэа
169
Разліковы даход на працягу апошніх 30 дзён
€ 11K - € 66.3K
54,445
апошнія дні 7
падпісчыкі
160,000
апошнія дні 30
460,000
апошнія дні 90
12,034,537
апошнія дні 7
праглядаў відэа
32,857,770
апошнія дні 30
83,959,162
апошнія дні 90
дата праглядаў відэа арыентыровачны даход
21.10.2021 Thu +15,472,976 € 5.2K - € 31.2K
12.10.2021 Tue +10,407,088 € 3.5K - € 21K
03.10.2021 Sun +6,977,706 € 2.35K - € 14.1K
27.09.2021 Mon +6,866,931 € 2.31K - € 13.8K
20.09.2021 Mon +8,450,639 € 2.84K - € 17K
11.09.2021 Sat +3,961,551 € 1.33K - € 7.99K
06.09.2021 Mon +2,025,010 € 680 - € 4.08K
31.08.2021 Tue +10,707,662 € 3.6K - € 21.6K
20.08.2021 Fri +12,066,690 € 4.06K - € 24.3K
10.08.2021 Tue +7,022,909 € 2.36K - € 14.2K
31.07.2021 Sat +9,954,834 € 3.35K - € 20.1K
18.07.2021 Sun +8,249,728 € 2.77K - € 16.6K
09.07.2021 Fri +14,377,731 € 4.83K - € 29K
28.06.2021 Mon +13,028,489 € 4.38K - € 26.3K