размясціць на
Jauja Cocina Mexicana Jauja Cocina Mexicana
падпісчыкі
5,640,000
праглядаў відэа
827,493,432
колькасць відэа
609
катэгорыя
YouTuber паколькі
2014
Падзяліце гэта, калі Вам падабаецца гэты тэкст

Jauja Cocina Mexicana Статыстыка Youtube канала

Jauja Cocina Mexicana
падпісчыкі
5,640,000
праглядаў відэа
827,493,432
колькасць відэа
609
Разліковы даход на працягу апошніх 30 дзён
€ 7.19K - € 43.2K
49,000
апошнія дні 7
падпісчыкі
120,000
апошнія дні 30
180,000
апошнія дні 90
8,040,259
апошнія дні 7
праглядаў відэа
21,404,309
апошнія дні 30
31,501,581
апошнія дні 90
дата праглядаў відэа арыентыровачны даход
20.02.2021 Sat +11,486,083 € 3.86K - € 23.2K
10.02.2021 Wed +9,918,226 € 3.33K - € 20K
01.02.2021 Mon +10,097,272 € 3.39K - € 20.4K
23.01.2021 Sat +90,264,481 € 30.3K - € 182K
04.11.2020 Wed +7,940,453 € 2.67K - € 16K
27.10.2020 Tue +5,150,170 € 1.73K - € 10.4K
22.10.2020 Thu +9,650,209 € 3.24K - € 19.5K
13.10.2020 Tue +5,536,371 € 1.86K - € 11.2K
07.10.2020 Wed +12,707,475 € 4.27K - € 25.6K
25.09.2020 Fri +6,126,523 € 2.06K - € 12.4K
19.09.2020 Sat +10,275,906 € 3.45K - € 20.7K
09.09.2020 Wed +8,917,108 € 3K - € 18K
01.09.2020 Tue +7,318,574 € 2.46K - € 14.8K
24.08.2020 Mon +6,403,093 € 2.15K - € 12.9K