размясціць на
ГЛЕНТ ГЛЕНТ
падпісчыкі
9,820,000
праглядаў відэа
381,399,454
колькасць відэа
135
краіна
катэгорыя
YouTuber паколькі
2019
Падзяліце гэта, калі Вам падабаецца гэты тэкст

ГЛЕНТ Статыстыка Youtube канала

ГЛЕНТ
падпісчыкі
9,820,000
праглядаў відэа
381,399,454
колькасць відэа
135
Разліковы даход на працягу апошніх 30 дзён
€ 12.1K - € 72.5K
90,000
апошнія дні 7
падпісчыкі
380,000
апошнія дні 30
1,020,000
апошнія дні 90
7,755,019
апошнія дні 7
праглядаў відэа
35,956,895
апошнія дні 30
90,725,371
апошнія дні 90
дата праглядаў відэа арыентыровачны даход
25.10.2021 Mon +1,716,272 € 576 - € 3.46K
24.10.2021 Sun +4,300,802 € 1.45K - € 8.67K
22.10.2021 Fri 0 € 0 - € 0
21.10.2021 Thu +882,434 € 296 - € 1.78K
20.10.2021 Wed +855,511 € 287 - € 1.73K
19.10.2021 Tue +3,162,471 € 1.06K - € 6.38K
18.10.2021 Mon +1,010,329 € 339 - € 2.04K
17.10.2021 Sun +1,154,605 € 388 - € 2.33K
16.10.2021 Sat +1,651,776 € 555 - € 3.33K
15.10.2021 Fri +2,219,631 € 745 - € 4.48K
14.10.2021 Thu +683,784 € 229 - € 1.38K
13.10.2021 Wed +875,465 € 294 - € 1.77K
12.10.2021 Tue +1,500,283 € 504 - € 3.03K
11.10.2021 Mon +1,510,781 € 507 - € 3.05K