размясціць на
CliveNBAParody Clive Nba Parody
падпісчыкі
1,760,000
праглядаў відэа
1,343,867,305
колькасць відэа
4494
катэгорыя
YouTuber паколькі
2013
Падзяліце гэта, калі Вам падабаецца гэты тэкст

CliveNBAParody Статыстыка Youtube канала

CliveNBAParody
падпісчыкі
1,760,000
праглядаў відэа
1,343,867,305
колькасць відэа
4494
Разліковы даход на працягу апошніх 30 дзён
€ 16.8K - € 101K
0
апошнія дні 7
падпісчыкі
30,000
апошнія дні 30
180,000
апошнія дні 90
9,960,912
апошнія дні 7
праглядаў відэа
50,115,130
апошнія дні 30
132,869,410
апошнія дні 90
дата праглядаў відэа арыентыровачны даход
09.02.2020 Sun +4,268,962 € 1.43K - € 8.61K
07.02.2020 Fri +5,289,773 € 1.78K - € 10.7K
06.02.2020 Thu +2,008,579 € 675 - € 4.05K
03.02.2020 Mon +6,229,239 € 2.09K - € 12.6K
31.01.2020 Fri +9,773,294 € 3.28K - € 19.7K
30.01.2020 Thu +1,462,018 € 491 - € 2.95K
28.01.2020 Tue +4,027,901 € 1.35K - € 8.12K
26.01.2020 Sun +4,163,696 € 1.4K - € 8.4K
24.01.2020 Fri +3,625,602 € 1.22K - € 7.31K
22.01.2020 Wed +3,636,957 € 1.22K - € 7.33K
21.01.2020 Tue +1,248,550 € 419 - € 2.52K
19.01.2020 Sun +4,380,559 € 1.47K - € 8.83K
17.01.2020 Fri -86,343,208 € -29K - € -174K
15.01.2020 Wed +6,562,345 € 2.21K - € 13.2K