размясціць на
BBC News Bbc News
падпісчыкі
6,300,000
праглядаў відэа
1,544,749,356
колькасць відэа
11004
катэгорыя
YouTuber паколькі
2006
Падзяліце гэта, калі Вам падабаецца гэты тэкст

BBC News Статыстыка Youtube канала

BBC News
падпісчыкі
6,300,000
праглядаў відэа
1,544,749,356
колькасць відэа
11004
Разліковы даход на працягу апошніх 30 дзён
€ 24.4K - € 147K
50,000
апошнія дні 7
падпісчыкі
310,000
апошнія дні 30
780,000
апошнія дні 90
10,369,007
апошнія дні 7
праглядаў відэа
72,693,145
апошнія дні 30
173,049,826
апошнія дні 90
дата праглядаў відэа арыентыровачны даход
18.02.2020 Tue +1,276,623 € 429 - € 2.57K
17.02.2020 Mon +1,070,917 € 359 - € 2.16K
16.02.2020 Sun +1,483,974 € 498 - € 2.99K
15.02.2020 Sat +1,560,469 € 524 - € 3.15K
14.02.2020 Fri +2,321,750 € 780 - € 4.68K
13.02.2020 Thu +2,655,274 € 892 - € 5.35K
12.02.2020 Wed +1,955,725 € 657 - € 3.94K
11.02.2020 Tue +2,097,663 € 704 - € 4.23K
10.02.2020 Mon +2,695,482 € 905 - € 5.44K
09.02.2020 Sun 0 € 0 - € 0
08.02.2020 Sat +3,459,269 € 1.16K - € 6.98K
07.02.2020 Fri +1,807,931 € 607 - € 3.65K
06.02.2020 Thu +2,642,511 € 888 - € 5.33K
05.02.2020 Wed +3,217,857 € 1.08K - € 6.49K